40-lecie Ursynowa

Naprawa komputerów Ursynów.

Nadszedł ten dzień, kiedy twój ukochany laptop przestał współpracować? Nie reaguje ani na

łagodne głaskanie po klawiaturze, ani na groźby czy przekleństwa? Wszystkie Twoje wysiłki kończą się tym samym – przed tobą wciąż czarny ekran?  Najwyższa pora skierować go do nas!

Naprawa komputerów Ursynów

Serwis komputerowy Ursynów
Serwis komputerowy Ursynów

To właśnie tutaj zajmiemy się twoim komputerem. Po pierwsze postawimy diagnozę, czyli określimy, na czym polega problem. Dla przeciętnego użytkownika komputera jego wnętrzności stanowią tajemnicę, dla nas to jednak chleb powszedni i rozgryzanie, co jest przyczyną awarii to prosta sprawa.  Wiemy, jak trafnie ustalić, który z możliwych podzespołów się wysypał: zwykle chodzi o procesor lub dysk twardy, płytę główną, pamięć RAM, kartę graficzną, kontrolery na płycie głównej, system chłodzenia, system zasilania, system BIOS, gniazda USB, taśmy, kable, kondensatory… oraz ogromną liczbę innych możliwości. Dla ciebie wnętrze twego najlepszego przyjaciela, twojego okna na świat, to niezrozumiała plątanina płytek i przewodów, a dla nas – przejrzysty  system, który rozczytujemy bez pudła! Nie martw się już więcej o wskrzeszenie swojego komputera – od tego jesteśmy my.

Aby ustrzec laptopa przed awarią…

Sytuacja nie musi zawsze przebiegać tak drastycznie, jak opisano powyżej. Jeśli Twój komputer będzie dobrze zadbany, unikniesz większych nieprzyjemności. Nie spędzisz kilku dni w strachu o to, czy uda się odzyskać utracone dane i czy twój laptop będzie znów działał. Troszczenie się o sprzęt komputerowy, który dla wielu z nas jest podstawowym narzędziem zarówno pracy jak i rozrywki, pomoże uniknąć wielkich wydatków na poważne naprawy lub, w ostateczności, zakup nowego laptopa. Dlatego warto sporadycznie wyczyścić go od środka. I choć można by pomyśleć, że wystarczy tutaj zastosowanie domowych sposobów takie jak wydmuchiwanie zanieczyszczeń sprężonym powietrzem czy odessanie ich odkurzaczem, w rzeczywistości czyszczenie laptopa to skomplikowany proces. Związany jest on z wymianą pasty termoprzewodzącej – to dzięki niej procesor w laptopie jest skutecznie chłodzony. Tę usługę  wykona za Ciebie nasz serwis!